Beach Open Masters

Deelnemen aan het WK 2017 in Royan.

Spelers

  • Adriaan van der Lely
  • Oscar Hollander
  • Jankees Ruizeveld
  • Bram te Brake
  • Jeroen Oort
  • Martin Louwe
  • Frans Passchier
  • Hylke de Vries
  • Koop Reynders
  • Juha Heijmans
  • Jeroen de Jong
  • Arnoud Garrelts
  • Tim van de Wiel
  • Erwan Jounault
  • Hinderik de Keyzer

Beach Dames Masters

Deelnemen aan het WK 2017 in Royan.

Spelers

  • Carly Blair
  • Gitta Zaeschke
  • Jannine Wysmuller
  • Jolien Munsterhuis
  • Linda Schipper
  • Maaike Beld
  • Nicolette Verheem
  • Renate Feringa
  • Rixt Hofman
  • Stephanie Bertet
  • Suzanne Delwel
  • Sylvia van Nierop
  • Tessel Hillenius
  • Yulia Yusifli

Support

  • Alex Hoekema - fysio

Beach Open

Deelnemen aan het WK 2017 in Royan.

Spelers

  • Basten de Jongh
  • Bram Steenhuisen
  • Erik Doesburg
  • Foeke Schaap
  • Galen Campbell
  • Hans Lommen
  • Jasper Derikx
  • Jesse Bloemendaal
  • Jesse Meijers
  • Jurre Tanja
  • Lawko van der Weiden
  • Paul Walczak
  • Tjeerd Ates

Support

  • Charlotte Verheij - staff
  • Steven Grimbergen - fysio

Dames

Deelnemen aan het WK 2016 in Londen. (Foto team 2015)

Spelers

  • Alicja Stebinska
  • Anouk van de Stadt
  • Imke van Asseldonk
  • Ingeborg Kuijlaars
  • Inger Janssen
  • Iris Terpstra
  • Jonna Voorendt
  • Justine van der Meulen
  • Karen van Engelshoven
  • Lisa Kouwenberg
  • Lizzy Meijer
  • Marieke Buijs
  • Nena Ruijs
  • Maartje Keulen
  • Oline Stokhof
  • Paula Baas
  • Sanne Leufkens
  • Sarah Harrison
  • Suzanne Delwel
  • Tereza Ticha
  • Yvonne Wattez

Support

  • Trish York - trainer

Beach Mixed

Deelnemen aan het WK 2017 in Royan

Spelers

  • Dan Eppstein (captain)
  • David Sparks
  • Joram Mossink
  • Eelke van Foeken
  • John Stoltzfus
  • Rogier Postma
  • Hilco Beukema
  • Tim van Ommen
  • Lisa Kouwenberg
  • Yvonne Wattez
  • Sanne Leufkens
  • Inger Janssen
  • Justine van der Meulen
  • Marieke Buijs (captain)
  • Sarah Harrison

Support

  • Joost Doesburg - coach

U23 Open

Deelnemen aan het WK 2015 in Londen.

Spelers

  • Andric Dumas
  • Chris Jacobs
  • Coen van der Sluijs
  • Jasper Derikx
  • Jeremias Knoblauch
  • Joffrey Maas
  • Joseph Ricci
  • Josh Culliton
  • Kevin de Jongh
  • Kristan Feenstra
  • Merlijn Koek
  • Noah Silverstein
  • Oscar Mensink
  • Sven Huiskens
  • Tim de Roos
  • Tim Huijg
  • Vincent Koppen
  • Wietse Brandsma

Support

  • Hildo Bijl - coach
  • Arjan van der Herk - manager

U17 Dames

In voorbereiding op het EYUC 2019.

Spelers

  • Amber Hansma - Gronical Dizziness
  • Anna Stuiver - Disc Devils Twente
  • Esme Shipanz - Crunch
  • Franka ten Cate - Crunch
  • Iris van den Hoed- Spinners
  • Jasmijn Kamerbeek - UFO
  • Kiki van der Sluis - Spinners
  • Kim van Rijn - Spinners
  • Luka Roosma - UFO
  • Maartje Feijen - Disc Devils Twente
  • Meis Mulder - Airborn
  • Nica Kraaijeveld - Crunch
  • Nina de Keijzer - Airborn
  • Priscilla Coumans - Tijgers
  • Puck Woensdregt - Gronical Dizziness
  • Sharon Leppers - Tijgers
  • Veerle Jansen - Crunch

Support

  • Charlotte Verheij - coach
  • Justine Vermeulen - coach

U20 Dames

Deelnemen aan het WJUC 2018 in Waterloo (Canada).

Spelers

  • Anne Minnaard - Crunch
  • Aylin Spijkers - Airborn
  • Demi Groen - Panic
  • Elise Bos - Aurora
  • Emma Schoorl - MUG
  • Floor Keulartz - Crunch
  • Isa ten Brake - Airborn
  • Isa Monkau - Crunch
  • Janne Jansen - Crunch
  • Jennique van Buursen - Disc Devils Twente
  • Jette Bardoel - Airborn
  • Lola Dam - Airborn
  • Mirte Jaarsveld - Airborn
  • Nienke Muskee - Disc Devils Twente
  • Nynke Verhoeven - BFrisBee2's
  • Sanne de Muijnk - Gronical Dizziness
  • Selena Scholten - Aurora
  • Tess van Middelaar - Airborn

Support

  • Chris Lee - coach
  • Michel Mulder - coach

U17 Heren

In voorbereiding op het EYUC 2019.

Spelers

  • Bink Mulder - Airborn
  • Connor Meijer - Disc Devils Twente
  • Daan Jansen - UFO
  • Emiel Bos - Aurora
  • Jochem Mecking - UFO
  • Joep Bottenheft - Spinners
  • Kaj den Hertog - Gronical Dizziness
  • Levi Gaasbeek - Tijgers
  • Mark Baumann - Crunch
  • Matt Blasman - Crunch
  • Milan de Muijnk - Gronical Dizziness
  • Morris Witkam - Crunch
  • Nemo Mulder - Airborn
  • Oscar Mulder - Airborn
  • Otto Dorgelo - Crunch
  • Ron Berlinski - Crunch
  • Ties Engel - Crunch
  • Tom Jansen - UFO
  • Twan Coumans - Tijgers
  • Wiebe van den Brink - UFO

Support

  • Peter Coenen - coach
  • Jonna Voorendt - coach

U20 Heren

Selectie

Deelnemen aan het WJUC 2018 in Waterloo (Canada)

Spelers

  • Aaron Morsen - Crunch
  • Andrew Buglass - Bath-Eng
  • Bas Smolders - Airborn
  • David van der Zwaag - MUG
  • Eddie Jibulu - Spinners
  • Fabio Groen - Spinners
  • Igno van Hees - Gronical Dizziness
  • Jasper ten Haken - Disc Devils Twente
  • Johan van der Woude - Gronical Dizziness
  • Jop van Bakel - Swamp Dragon
  • Kevin van Roosmalen - Swamp Dragon
  • Lars den Hertog - Gronical Dizziness
  • Mark Ploeg - Tijgers
  • Niels Leerkes - Airborn
  • Patrick Sheppard - Force Elektro
  • Ricardo Minelli - Spinners
  • Rik Gerritsen - Disc Devils Twente
  • Roan Gaasbeek - Tijgers
  • Sam Renting - Crunch
  • Sem Valks - Disc Devils Twente
  • Tom Blasman - Crunch
  • Tom Roodnat - Swamp Dragon

Support

  • Leontine Sonneveldt - coach