Beach NT Heren Great Grandmasters

Deelnemen aan het EBUC 2019 in Portimao (Portugal)

Spelers

  • Glenn Nolf – Freezzz Beezzz
  • Jankees Ruizeveld – Red Lights
  • Jeroen Oort – Red Lights
  • Joris Jansen – Airborn
  • Markus Engeli – Red Lights
  • Martin Louwe – Red Lights
  • Michel Mulder – Airborn
  • Michiel Kooreman – Red Lights
  • Nicolette Verheem – Red Lights
  • Oscar Hollander – MUG
  • Patrick van de Valk – Red Lights
  • Paul de Ruiter – Swamp Dragon
  • Reggi Hensen – AUC
  • Remco Marbus – Red Lights
  • Rick David – Red Lights
  • Vadim Medvedev – Red Lights

Beach NT Heren Masters

Deelnemen aan het EBUC 2019 in Portimao (Portugal)

Spelers

  • Bram Steenhuisen – AUC
  • Bram te Brake – Discover
  • David Sparks – UFO
  • Eelke van Foeken – AUC
  • Jeremy Guyomard – Ultimus Prime
  • Jesse Bloemendaal – AUC
  • Jesse Meijers – AUC
  • Jon Stoltzfus – Ultimus Prime
  • Just Houben – AUC
  • Koop Reynders – AUC
  • Pascal Rossol – Ultimus Prime
  • Sjoerd Druiven – Red Lights
  • Tim van Ommen - UFO

Beach NT Mixed Masters

Deelnemen aan hetEBUC 2019 in Portimao (Portugal)

Spelers

  • Adriaan van der Lely - AUC
  • Arnoud Garrelts - Gronical Dizziness
  • Bart Kuijsten - Gronical Dizziness
  • Deepak Channamariyappa - Ultimus Prime
  • Fred Spanjaard - Red Lights
  • Janneke Eijgelaar - Gronical Dizziness
  • Jolien Munsterhuis -
  • Juha Hijmans - Gronical Dizziness
  • Karoline Gros - UFO
  • Maarten Beljaars - UFO
  • Marjolein Reidsma - UFO
  • Mirjam Molenaar - UFO
  • Paolo Toffanin - Gronical Dizziness
  • Suzanne Poyck - Gronical Dizziness
  • Tessel Hillenius - Red Lights
  • Trish Verhoelst - AUC

Beach NT Mixed

Deelnemen aan het EBUC 2019 in Portimao (Portugal)

Spelers

  • Coco Veldhuijsen – AUC
  • Dianne Verdonk – UFO
  • Iris Leinenga – UFO
  • Jessica Hummel – UFO
  • Justine van der Meulen – UFO
  • Marieke Buijs – AUC
  • Nena Ruijs - UFO
  • Sanne Leufkens – UFO
  • Hilco Beukema – AUC
  • Joram Mossink – UFO
  • Joost Doesburg – UFO
  • Joji Nagaoka – MUG
  • Rogier Postma – AUC
  • Tajji Passinga – Gronical Dizziness
  • Timo Leemans - NUTS
  • Tim van Cauberg – UFO

NT Dames

Deelnemen aan het EUC in Györ (Hongarije)

Spelers

  • Anna Hoefnagels – AUC
  • Anouk Boukema – AUC
  • Britt de Bruijn – Vertigo
  • Eline Wilhelm – WAF
  • Iris Terpstra – UFO
  • Karoline Gros – UFO
  • Linde Wits – UFO
  • Lisa Wohlrab – AUC
  • Maartje Keulen – Ultimaas
  • Mirte van der Lee – R’damnit
  • Nicole IJff – UFO
  • Nienke Muskee – Disc Devils Twente
  • Nynke Verhoeven – BFrisBee2’s
  • Paula Baas – AUC
  • Sanne Leufkens – UFO
  • Sarah Sparks – UFO
  • Tess van Middelaar – Airborn
  • Tirza Moerman – Gronical Dizziness
  • Vanesa Tejero – R’damnit

Support

  • Trish York en Rixt Hofman

NT Heren

Deelnemen aan het EUC 2019 in Györ (Hongarije)

Spelers

  • Andric Dumas – AUC
  • Andris Otisons – AUC
  • David Sparks – UFO
  • Dominik Benz – Force Elektro
  • Erik Verhaar – BfrisBee2’s
  • Foeke Schaap – UFO
  • Jiuru Li – UFO
  • Jop van Bakel – Swamp Dragon
  • Jurre Tanja – AUC
  • Kevin van Roosmalen – Vertigo
  • Kevin Waters – UFO
  • Lars den Hertog – Gronical Dizziness
  • Maurice van der Reest – Bluefingers
  • Michiel Tel – UFO
  • Oscar Mensink – Gravity
  • Peter Coenen – Flying High
  • Ruud Peeters – Gronical Dizziness
  • Sem Valks – Disc Devils Twente
  • Thor Berg – Panic
  • Tjeerd Ates – AUC

Support

  • Casper Schmitt
  • Sjoerd Helfrich (manager)

NT U24 Mixed

Deelnemen aan het WCU24 in Heidelberg (Duitsland)

Spelers

  • Anne Minnaard - AUC
  • Anniek Leinenga - UFO
  • Basten de Jongh – AUC
  • Ben Oort – AUC
  • Bor den Breejen – UFO
  • Bram Markering – Gronical Dizziness
  • Elise Bos – Force Elektro
  • Floor Keulartz – AUC
  • Isa Monkau - AUC
  • Janne Jansen – AUC
  • Jasper ten Haken – Disc Devils Twente
  • Jette Bardoel - Airborn
  • Johan van der Woude – Gronical Dizziness
  • Joris Steneker – AUC
  • Jos Wessels – Flying High
  • Lola Dam – AUC
  • Lotte Inkenhaag – UFO
  • Maarten Brouwer – Force Elektro
  • Marius van Laar – Exeter UFC
  • Nick Coumans – UFO
  • Niels Boom – AUC
  • Patrick Sheppard – Ultimus Prime
  • Selena Scholten – Airborn
  • Suzanne Slob – UTKA
  • Walt Jansen – AUC

Support

  • Hans Lommen en Leontine Sonneveldt

NJT U17 Dames

Deelnemen aan het EYUC 2019 in Wroclaw (Polen)

Spelers

  • Amber Hansma - Gronical Dizziness
  • Esme Shipanz - Crunch
  • Franka ten Cate - Crunch
  • Iris van den Hoed- Spinners
  • Jade Hansma – Gronical Dizziness
  • Livia Hamaker – AUC
  • Luka Roosma – UFO
  • Kiki van der Sluis – Spinners
  • Kim van Rijn – Spinners
  • Maartje Feijen – Vertigo
  • Meis Mulder – Airborn
  • Nina de Keijzer – Airborn
  • Nore de Jong – AUC
  • Priscilla Coumans – Tijgers
  • Puck Woensdregt – Gronical Dizziness
  • Rixt Witkam – AUC
  • Veerle Jansen – AUC
  • Vere de Bruijn – AUC

Support

  • Charlotte Verheij en Jasper Florijn

NJT U17 Heren

Deelnemen aan het EYUC 2019 in Wroclaw (Polen)

Spelers

  • Bink Mulder - Airborn
  • Connor Meijer - Disc Devils Twente
  • Daan Jansen - UFO
  • Freek Spierieus - AUC
  • Imme Hansma – Gronical Dizziness
  • Jochem Mecking - UFO
  • Kaj den Hertog – Gronical Dizziness
  • Kern Mackey Jones - AUC
  • Levi Gaasbeek - Tijgers
  • Matt Blasman - AUC
  • Morris Witkamp - AUC
  • Nilo Cappelletti - AUC
  • Oscar Mulder - Airborn
  • Otto Dorgelo - AUC
  • Ron Berlinsky - AUC
  • Sjoerd Derks – Flying High
  • Ties Engel - AUC
  • Tom Blasman - AUC
  • Tom Jansen - UFO
  • Twan Coumans - Tijgers
  • Wiebe van den Brink - UFO

Support

  • Peter Coenen en Igno van Hees

NJT U20 Mixed

Selectie

Deelnemen aan het EYUC 2019 in Wroclaw (Polen)

Spelers

  • Aaron Morsen – AUC
  • Anke Ploeg – Tijgers
  • Aylin Spijkers – Airborn
  • Cyriel Jansen – AUC
  • Daniël Rijfkogel – Gronical Dizziness
  • Demi Groen – Panic
  • Emiel Bos – Aurora
  • Emma Schoorl – MUG
  • Ennis Vriens – Swamp Dragon
  • Finn Liersch – UFO
  • Giovanni van der Heijden – Panic
  • Ian Janssen – Flying High
  • Jennique Buursen – Disc Devils Twente
  • Kaat van Beek – Airborn
  • Marleena Niesthoven – MUG
  • Mathijn Wassenburg – Aurora
  • Max Engeli – AUC
  • Mees van der Putten - AUC
  • Mirte Jaartsveld – Airborn
  • Nemo Mulder – Airborn
  • Nica Kraaijeveld – AUC
  • Niels Leerkes – Airborn
  • Roan Gaasbeek – Tijgers
  • Siënna Fun – Airborn
  • Tom Roodnat – Swamp Dragon
  • Willemijn van Vliet – Gronical Dizziness

Support

  • Arno Smit en Ted Beute